PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Kunčice nad Labem se rozkládá v podhůří Krkonoš v údolí vytvořeném řekou Labe. Od města Vrchlabí, které je výchozí branou do Krkonoš, je obec vzdálena 6km. Obcí prochází silnice III.třídy, která je spojnicí měst Hostinné a Vrchlabí, autobusová zastávka je 50m od domu. Obec má výhodnou výchozí pozicí pro výlety do Krkonoš i okolí. Vlakovým spojením se dostanete do Trutnova (40 min) a Svobody nad Úpou, horského střediska Rokytnice nad Jizerou (60 min), nebo do města Vrchlabí – výchozí brány do Krkonoš (7 min) a odtud dále autobusem do Špindlerova Mlýna. Dvůr Králové se známou ZOO - SAFARI je vzdálen pouhých 32km. Špindlerův Mlýn – známé horské středisko je vzdáleno 20km. Hostinné 10km. Jilemnice 10km. Nejbližší koupaliště je v obci Dolní Kalná – vzdálenost 7km. V zimním období mohou okolních kopců využívat především lyžaři - běžkaři.
Vybavení a služby
Dům je celý vybaven novým nábytkem. Skláda se z přízemí: plně vybavená kuchyň (horkovzdušná trouba, plynový sporák, lednice, mraznička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), jídelní kout spojený s obývacím pokojem, TV/SAT, ložníce s 3 lůžky, koupelna s vanou, sprchovým koutem, pračkou, umyvadlem, WC. • 1.podlaží: 1x pokoj s dvojlůžkem, 1x pokoj s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, 1x pokoj se dvěma lůžky. U objektu jsou k dispozici zastřešená parkovací místa, na oplocené prostorné zahradě je možnost grilování. Na zahradě je v blízkosti venkovního posezení k dispozici krytý bazen se slanou vodou.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících je možné využít lyžařských areálů ve Vrchlabí, Herlíkovicích, Špindlerově Mlýně nebo Jánských Lázních. Aqua centrum ve Špindlerově Mlýně nebo krytý bazén v Trutnově. V letním období je možnost využití krásného letního areálu Koupaliště v Dolní Kalné, výlet do ZOO Safari Dvůr Králové, výlety do Krkonošské národního parku.